Jagoda Kryspin - MEI Clinic
Pozostańmy w kontakcie
ul. Inżynierska 27a U2, 53-228 Wrocław
szkolenia@mei.pl
tel. 663 000 636
Cofnij

Jagoda Kryspin

Ukończyła studia na wydziale lekarsko-dentystycznym na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu w roku 2011. Od początku swojej praktyki dentystycznej poszerzała wiedzę z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej oraz medycyny estetycznej. 

Pracowała w Klinice Chirurgii Szczękowo-twarzowej w Akademickim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Odbyła zagraniczny staż z zakresu chirurgii w Słowenii oraz praktyki dentystyczne w Santa Monica w Stanach Zjednoczonych. 

Medycyną estetyczną zajmuje się od 2014 roku, kiedy to rozpoczęła edukację w tym kierunku od cyklu szkoleń. Ceni bezpieczeństwo pacjentów, dlatego wybiera tylko sprawdzone produkty,  interesuje się anatomicznymi doniesieniami naukowymi oraz innowacjami w medycynie estetycznej. Corocznie uczestniczy w krajowych i międzynarodowych kongresach poświęconych zagadnieniom z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging. 

Specjalizuje się w zabiegach poprawiających kondycję i wygląd skóry oraz redukujących objawy starzenia m.in z użyciem: toksyny botulinowej, preparatów PRP, fibryny,  induktorów tkankowych, wypełniaczy, nici PDO, lasera CO2. Wykonuje procedury tak, aby osiągnąć  promienny i odświeżony wygląd oraz podkreślić naturalne piękno pacjenta. 

Doświadczony wykładowca medycyny estetycznej. Z pasją podchodzi do nauczania. Doskonale rozumie potrzeby lekarzy-kursantów, zarówno tych początkujących, jak i zaawansowanych.

Kontakt

Umów wizytę
już dzisiaj.

MEI Clinic

recepcja@mei.pl
tel. 663 000 636

Rejestracja online
Używamy plików cookies. Szczegóły na stronie: Polityka prywatności